OBJEDNÁVAT KONTAKTNÍ ČOČKY MŮŽETE I PŘES NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY !!!

OBJEDNÁVAT KONTAKTNÍ ČOČKY MŮŽETE I PŘES NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY !!!

Ať už chcete vytvořit novou objednávku nebo od nás pravidelně kontaktní čočky odebíráte, snažíme se Vám to co nejvíce zjednodušit. Vytvořili jsme pro Vás objednávkový formulář online na našich webových stránkách. Objednávku vytvoříte z mobilního telefonu, tabletu i ze stolního počítače či notebooku jednoduše a kdykoli.

Navíc si můžete přidat odkaz na plochu (mobilu, tabletu, …) a vznikne Vám tak „náhrada“ mobilní aplikace bez nutnosti instalace a zabíráním paměti v přístroji (návod níže; návod doporučuji otevřít na monitoru a s mobilem v ruce postupovat, lépe se zobrazí obrázek + text).

Těšíme se, až naši novinku vyzkoušíte a doufáme, že s námi budete sdílet naše nadšení…

Nezapomínejte však, že kontaktní čočky jsou zdravotnický prostředek, a proto jejich výběr vždy konzultujte se svým kontaktologem (optometrista nebo lékař).

Po otevření objednávkového formuláře na našich webových stránkách ve Vašem mobilu (tabletu,…), klikněte na nastavení nebo-li 3 tečky nahoře v rohu.

V menu, které se Vám zobrazí najděte řádek:“přidat na plochu“

Objeví se Vám tabulka pro pojmenování odkazu. Pojmenovat můžete, jak je libo…

Následně potvrďte kliknutím na: „Přidat“

(může se pak objevit jestě jedna tabulka, kde již budete mít instrukce od systému pro umístění ručně, tzn. kamkoli chcete nebo automaticky, tzn. na první volné místo na ploše)

A hotovo 🙂 Nyní můžete objednávat kontaktní čočky na pár kliknutí.

Děkujeme.